Bezwzględnie konieczne jest zbudowanie relacji prawdziwie partnerskich, w których strony zachowują swoją odrębną tożsamość i jednocześnie uznają wzajemność zobowiązań.
Manifest Ekonomii Społecznej

Współpraca z portalem ekonomiaspoleczna.pl
aktualizacja: 19.01.2012
Prowadzisz projekt skierowany do podmiotów ekonomii społecznej? Jesteś przedsiębiorcą społecznym? Realizujesz inne inicjatywy skierowane do sektora ekonomii społecznej? Szukasz patrona medialnego? Chcesz się zareklamować na naszym portalu? Zapraszamy do współpracy!

Portal www.ekonomiaspoleczna.pl jest ogólnopolskim portalem społecznych przedsiębiorców. Portal funkcjonuje od 2006 roku. Blisko współpracujemy z największym portalem organizacji pozarządowych www.ngo.pl.

Miesięcznie nasz portal odwiedza średnio 15-18 tysięcy unikalnych użytkowników. Czytają nas zarówno przedsiębiorcy społeczni, jak i osoby zainteresowane rozpoczęciem  tego rodzaju działalności, samorządowcy, społecznie wrażliwi biznesmeni, jak i osoby zainteresowane zagadnieniem ekonomii społecznej. Newsletter portalu rozsyłany jest do ponad 5 tysięcy czytelników.

Jesteśmy otwarci na różne formy współpracy.

Obejmujemy patronatem portalu ciekawe inicjatywy w obszarze ekonomii społecznej i dziedzin pokrewnych. Więcej o zasadach i warunkach udzielania patronatów >

Zapraszamy od reklamowania się na naszym portalu. Więcej o trybie zamieszczania reklam na portalu www.ekonomiaspoleczna.pl >

Interesują nas także inne formy współpracy, m.in. wymiana wiadomości, publikowanie ciekawych artykułów, tekstów, opracowań i publikacji, recenzji oraz relacji ze spotkań oraz wymiana linków i banerów.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z redakcją portalu >

KOMENTARZE (0) / DODAJ KOMENTARZ

PATRONATY I WSPÓŁPRACA