Niezwykle istotnym aspektem większości działań w obszarze ekonomii społecznej jest jej lokalny, wspólnotowy charakter. Chodzi nie tylko o pojedyncze przedsięwzięcia i instytucje, ale relacje, które je łączą.
Manifest Ekonomii Społecznej

Baza ośrodków wsparcia ES w Polsce
aktualizacja: 14.10.2009
W bazie na stronach mapyowes.ekonomiaspoleczna.pl zgromadziliśmy informacje o ośrodkach i centrach udzielających wsparcia zarówno istniejącym podmiotom ekonomii społecznej jak i osobom zainteresowanym założeniem przedsiębiorstwa społecznego. Ośrodki te prowadzone są w ramach projektów realizowanych z PO KL Poddziałanie 7.2.2 i PO Fundusz Inicjatyw Obywatelskich. Ostatnia autoryzowana aktualizacja bazy: 12.2013. Od 2014 baza jest aktualizowana przez użytkowników i FISE nie ponosi odpowiedzialności za aktualność danych.

Jeśli chcą Państwo dodać do naszej bazy informacje o kolejnych ośrodkach wspierających podmioty ekonomii społecznej lub uzupełnić informacje zaprezentowane na portalu prosimy o przesłanie informacji na poniższym formularzu:

Formularz uzupełniający "Bazę ośrodków wsparcie ES w Polsce" >

Wypełniony formularz prosimy odesłać na adres: .


Ośrodki i centra wsparcia ekonomii społecznej w Polsce w podziale na województwa:

Baza mapypowes.ekonomiaspoleczna.pl pozwala przeglądać również nieaktywne już projekty wspierające ekonomię społeczną. Daje także możliwość filtrowania wyników pod kątem usług świadczonych przez ośrodki

Baza powstała w oparciu o dane Ministerstwa Rozwoju  Regionalnego, opracowane przez Fundację Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych. 

 

KOMENTARZE (0) / DODAJ KOMENTARZ

PATRONATY I WSPÓŁPRACA