Warto odejść od antagonistycznej wizji wzajemnych relacji państwa i społeczeństwa obywatelskiego. Problemem nie jest w Polsce to, że którekolwiek z nich jest zbyt silne, ale raczej to, że jedne i drugie są obecnie dość słabe.
Manifest Ekonomii Społecznej

Regulamin
aktualizacja: 05.01.2011

Kto może dodać wiadomość?

Każda organizacja pozarządowa, grupa nieformalna, osoba indywidualna lub instytucja może dodać wiadomość do serwisu ekonomiaspoleczna.pl Jest to najprostszy sposób poinformowania innych użytkowników portalu o swojej działalności lub zaproszenia do udziału w wydarzeniach.

Jakie wiadomości publikujemy?

Podstawowym warunkiem opublikowania informacji jest jej związek z ekonomią społeczną, przedsiębiorczością społeczną, organizacjami pozarządowymi, inicjatywami obywatelskimi, społeczeństwem obywatelskim .
Publikujemy aktualności (newsy), zaproszenia: na szkolenia, warsztaty, staże, konferencje, spotkania, imprezy, informacje o akcjach, kampaniach, konkursach, funduszach. Zapraszamy też do pisania i publikowania na stronach portalu artykułów, esejów, ciekawostek, recenzji, portretów organizacji, relacji z wydarzeń, wywiadów, informacji o zmianach w prawie.

Informacje innego typu (np. ogłoszenia o pracy, poszukiwaniu partnera itp.) powinny być zamieszczane w serwisie ogłoszeń (formularz dodaj ogłoszenie).

Wiadomości portalu www.ekonomiaspoleczna.pl są powiązane z serwisem wiadomosci.ngo.pl dlatego też dodając wiadomość poprzez nasz portal nie ma potrzeby dodawania wiadomości drugi raz na portalu ngo.pl.

Jakich wiadomości nie publikujemy?
Na stronach portalu www.ekonomiaspoleczna.pl nie publikujemy informacji:
- nawołujących do nienawiści (rasistowskich, faszyzujących, seksistowskich itp.)
- informacji ściśle politycznych, służących propagowaniu danej opcji politycznej
- informacji łamiących ustawę o danych osobowych
- informacji naruszających dobra osobiste, obraźliwych i wulgarnych
- indywidualnych próśb o wsparcie finansowe

Nie publikujemy również informacji niepełnych, tj. anonimowych lub na przykład niezawierających daty opisywanego w wiadomości wydarzenia.

Kiedy przysłać wiadomość?

Nadesłane przez Państwa zaproszenia zostaną nie tylko opublikowane w portalu, ale również rozesłane e-mailem do prenumeratorów. Ponieważ prenumerata wysyłana jest w czwartki około godz. 4 rano, zaproszenia warto przesyłać z kilkudniowym wyprzedzeniem, aby jeszcze aktualne zdążyły dotrzeć do wszystkich czytelników.

Jak wypełnić formularz dodawania wiadomości?

  1. Tytuł: może zawierać nazwę szkolenia, konferencji itp.
  2. Treść wiadomości: tu wpisz treść wiadomości.
  3. Miejsce wydarzenia: wpisz tylko nazwę miejscowości; szczegółowe informacje o miejscu wydarzenia podaj w treści wiadomości
  4. Data wydarzenia: określ datę i godzinę rozpoczęcia i zakończenia wydarzenia. Jeśli jest to ten sam dzień, powtórz datę w oby polach: 'data wydarzenia od', 'data wydarzenia do')
  5. Dane o organizatorze: tu wpisz dane adresowe organizatora imprezy
  6. Podaj źródło informacji: jeśli wiadomość pochodzi od organizacji (Twojej lub zaprzyjaźnionej), podaj ją jako źródło. Jeśli zaczerpnięta została np. z prasy, strony internetowej podaj jej tytuł, adres.
  7. Podaj dane o autorze informacji: podaj kontakt do siebie
  8. Uwagi dodatkowe: służą do przekazania informacji wyłącznie do wiadomości redakcji portalu.
  9. Możesz także załączyć pliki do swojej wiadomości.

W przypadku problemów prosimy o kontakt z redakcją: .

Uwaga!
Redakcja portalu portalu zastrzega sobie prawo do skracania, redagowania bądź niepublikowania nadesłanych tekstów. Dobrowolne przysłanie tekstu do publikacji oznacza przeniesienie praw autorskich na redakcję portalu, co oznacza, że ma ona prawo do publikowania tekstu na stronach portalu www.ekonomiaspoleczna.pl i www.ngo.pl. Redakcja zakłada ponadto, że osoba przysyłająca tekst do publikacji zgadza się na wykorzystania go w innych nośnikach.
Osobiste prawa autorskie pozostają oczywiście przy autorze (autorce) tekstu.

 


Dodaj wiadomość


 

KOMENTARZE (0) / DODAJ KOMENTARZ

PATRONATY I WSPÓŁPRACA