Groźne byłoby zredukowanie ekonomii społecznej do zagadnień czysto socjalnych. Ekonomia społeczna dotyczy w równym stopniu zagadnień gospodarki czy rozwoju regionalnego.
Manifest Ekonomii Społecznej

I Seminarium OWES w Gorzowie Wielkopolskim
PIOTR GÓRSKI
aktualizacja: 18.06.2013
Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Gorzowie Wielkopolskim zaprasza do wzięcia udziału w seminarium pod nazwą: Zakładanie i prowadzenie podmiotów ekonomii społecznej.

Seminarium odbędzie się w dniu 27 czerwca 2013 r. o godzinie 10:00 w Starostwie Powiatowym w Gorzowie Wielkopolskim ul. Józefa Pankiewicza 5-7, w Sali Sesyjnej nr 100, I piętro.

W seminarium w roli ekspertów udział wezmą: Pani Barbara Sadowska - Fundacja Pomocy Wzajemnej Barka w Poznaniu , Pani Brygida Jałowa - Fundacja Pomocy Wzajemnej Barka w Poznaniu, Pan Daniel Fąferko – Lutolska Spółdzielnia Socjalna „Winda”, Stowarzyszenie Zastępczego Rodzicielstwa oraz Pan Michał Nieroda – Centrum Integracja Społecznej w Dobiegniewie. W załączaniu szczegółowy program tego wydarzenia

Mamy nadzieję, że nasz wspólny udział w seminarium pozwoli na wymianę doświadczeń, poglądów oraz ugruntuje wiedzę na temat zakładania i prowadzenia podmiotów ekonomii społecznej.

Zainteresowanych udziałem w seminarium prosimy o wypełnienie dokumentacji zgłoszeniowej: formularz zgłoszeniowy- załącznik nr 2 oraz formularz rekrutacyjny- załącznik nr 3A (w przypadku osób fizycznych) lub załącznik nr 3B (w przypadku instytucji oraz jej reprezentantów) i przesłanie na adres e-mail: lub pocztą tradycyjną na adres: Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej, ul. Kombatantów 34, 66- 400 Gorzów Wielkopolski do dnia 24 czerwca 2013r.

Źródło: Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Gorzowie Wielkopolskim

Artykuł pochodzi z portalungo.pl

PRZEŚLIJ ZNAJOMEMU | DO DRUKU
KOMENTARZE (0) / DODAJ KOMENTARZ