Ekonomia społeczna nie jest własnością żadnego politycznego stronnictwa.
Manifest Ekonomii Społecznej

Białystok. Seminarium "Strategie Rozwoju Biznesowego Ekonomii Społecznej"
SŁAWOMIRA MACHOWICZ
aktualizacja: 03.10.2012
Fundacja Forum Inicjatyw Rozwojowych zaprasza do udziału w seminarium „Strategie Rozwoju Biznesowego Ekonomii Społecznej – Wizja? Misja? Realizacja”, które odbędzie się 15 października 2012 w Białymstoku. Jest ono realizowane w ramach projektu „Ekonomia Społecznego Sukcesu”.

Spotkanie z udziałem polskich i zagranicznych ekspertów nt. wdrażania franczyzy społecznej pozwoli na prezentację doświadczeń i dobrych praktyk w tym zakresie. Program spotkania obejmować będzie m.in. zapoznanie uczestników z modelowymi rozwiązaniami w zakresie przedsiębiorczości społecznej we Włoszech, w tym modelowym systemem franczyzy społecznej na przykładzie sieci LE MAT, charakteryzującej się promocją zatrudnienia osób wykluczonych społecznie (w tym niepełnosprawnych) oraz z Europejską Siecią Franczyz Społecznych i systemem finansowania ekonomii społecznej (Bank Etyczny – Włochy).

Seminarium jest realizowane w ramach warsztatów adaptacyjnych i odbędzie się w dniu 15 października 2012r. w godz. 10.30-14.30, w Hotelu Esperanto w Białymstoku (ul. Legionowa 10).

Potwierdzenie uczestnictwa w seminarium należy przesłać do 8 października 2012 r. na formularzu zgłoszeniowym do biura Fundacji Forum Inicjatyw Rozwojowych faxem: 85 675 00 17, mailem na adres lub pocztą na adres: ul. Brukowa 28 lok. 4, 15-889 Białystok.

Artykuł pochodzi z portalungo.pl

PRZEŚLIJ ZNAJOMEMU | DO DRUKU
KOMENTARZE (0) / DODAJ KOMENTARZ