Ekonomia społeczna może być istotnym sojusznikiem państwa w kształtowaniu i realizowaniu polityki społecznej.
Manifest Ekonomii Społecznej

Krajowy Program Rozwoju Ekonomii Społecznej - konsultacje projektu do 28 września!
REDAKCJA PORTALU EKONOMIASPOLECZNA.PL
aktualizacja: 21.09.2012
Do 28 września zostały przedłużone wstępne konsultacje projektu Krajowego Programu Rozwoju Ekonomii Społecznej. Zapraszamy do włączenia się do dyskusji!

Projekt KPRES >

Udział w konsultacjach możliwy jest poprzez wypełnienie elektronicznej ankiety

Ankietę można również wypełnić w portalu MamZdanie.org.pl >

Projekt Krajowego Programu Rozwoju Ekonomii Społecznej (KPRES) jest rezultatem prac prowadzonych przez grupę strategiczną Zespółu ds. rozwiązań systemowych w zakresie ekonomii społecznej i określa kierunki możliwych działań (na polu administracji, finansów, edukacji, rozwiązań prawnych, sieci wsparcia) prowadzących do wzmocnienia ekonomii społecznej. W założeniach twóców KPRES na dalszych etapach prac dokument uzyska status dokumentu rządowego.

Ankieta jest anonimowa, a jej wypełnienie nie powinno zabrać Państwu więcej niż 20-30 minut. Zebrane w ten sposób informacje oraz wynikające z nich wnioski posłużą jako cenny wkład do dalszych prac nad projektem dokumentu.

W związku z zamiarem zaprezentowania pierwszych wyników konsultacji już podczas najbliższych Ogólnopolskich Spotkań Ekonomii Społecznej, które odbędą się na początku października br. w Krakowie, zwracamy się z gorącą prośbą o wypełnianie ankiety najpóźniej do dnia 28 września br.

W przypadku pytań, wątpliwości lub trudności związanych z wypełnieniem ankiety, prosimy o kontakt z pracownikami Departamentu Pożytku Publicznego w MPiPS:

Kwestie merytoryczne:

Małgorzata Saracyn, tel.: 022 693 46 18, mail:

Andrzej Radniecki, tel.: 022 693 47 34, mail:

Kwestie techniczne:

Anna Panasiuk, tel.: 022 693 48 48, mail:

Artykuł pochodzi z portalungo.pl

PRZEŚLIJ ZNAJOMEMU | DO DRUKU
KOMENTARZE (0) / DODAJ KOMENTARZ