Sam rynek nie jest odpowiedzią na wszystkie problemy współczesności. Jego działaniu musi towarzyszyć roztropna regulacja ze strony państwa oraz dopełniające je formy aktywności w ramach samoorganizującego się społeczeństwa.
Manifest Ekonomii Społecznej

Rusza rekrutacja na OSES!
REDAKCJA EKONOMIASPOLECZNA.PL
aktualizacja: 31.08.2012
11 i 12 października 2012 roku spotykamy się w Krakowie na szóstych już Ogólnopolskich Spotkaniach Ekonomii Społecznej. Zachęcamy do zgłaszania swojego udziału w konferencji!

Przejdź do formularza zgłoszeniowego >

W tym roku na Ogólnopolskich Spotkaniach Ekonomii Społecznej skupimy się na tematyce spółdzielczej i kwestiach związanych z obecnością ekonomii społecznej w przyszłym okresie programowania i dokumentach strategicznych. Będziemy rozmawiać również m.in. o szansach i wyzwaniach, jakie stwarzają dla podmiotów ekonomii społecznej zamówienia publiczne, o współpracy z biznesem i nauką, o angażowaniu w ekonomię społeczną osób młodych (szczegółowy program tu >)

Rekrutacja na konferencję będzie trwać do 28 września. Radzimy jednak nie zwlekać z decyzją o wzięciu udziału w wydarzeniu, gdyż o zakwalifikowaniu na nie będzie decydować m.in. kolejność zgłoszeń. Jeśli okaże się, że będzie ich więcej niż miejsc zastrzegamy sobie możliwość ograniczenia liczby uczestników do maksymalnie dwóch z każdej instytucji czy organizacji.

Zapewniamy, że będziemy robić wszystko, aby każda osoba, która zechce do nas dołączyć znalazła w Krakowie miejsce dla siebie.

Zapraszamy do zapoznania się z ramowym programem spotkań. Zapraszamy też do zaglądania na portal Ekonomiaspoleczna.pl, gdzie stopniowo będziemy Państwu przekazywać bardziej szczegółowe informacje na temat tematyki poruszanej na OSES jak również wydarzeń towarzyszących, które dla Państwa szykujemy.

Do zobaczenia w Krakowie!

KOMENTARZE (0) / DODAJ KOMENTARZ