Warto odejść od antagonistycznej wizji wzajemnych relacji państwa i społeczeństwa obywatelskiego. Problemem nie jest w Polsce to, że którekolwiek z nich jest zbyt silne, ale raczej to, że jedne i drugie są obecnie dość słabe.
Manifest Ekonomii Społecznej

Kongres otwarcia Stowarzyszenia Mieszkanicznik w Poznaniu
SANDRA PANUŚ
aktualizacja: 16.05.2012
19 maja 2012 roku w Poznaniu, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich (pawilon 14b sala 3.AD.) odbędzie się Kongres Otwarcia Wielkopolskiego Oddziału Stowarzyszenia Właścicieli Nieruchomości na Wynajem „Mieszkanicznik”.

Stowarzyszenie „Mieszkanicznik” powstało w połowie marca 2012 roku w Łodzi i stawia sobie za cel ucywilizowanie rynku wynajmu detalicznego w Polsce i promowanie zachodnich standardów. Na kongresie w Łodzi było prawie 200 delegatów z całej Polski.

W Polsce rynek mieszkań na wynajem szacowany jest na 660 tysięcy lokali i w najbliższych latach będzie rósł. Tymczasem pod wieloma względami nie osiągnął jeszcze standardów powszechnych w krajach Europy Zachodniej czy w USA. Szara strefa, prawo zbytnio chroniące interesy najemców, brak bazy „złych najemców” – to tylko niektóre z bolączek polskiego rynku.

Udział w Stowarzyszeniu jest pozycją obowiązkową dla każdej osoby posiadającej mieszkanie na wynajem lub planującej wynajmowanie mieszkań.

Podczas spotkania opowiemy również, w jaki sposób inwestując w nieruchomości, nie będziesz musiał się martwić o emeryturę. Eksperci doradzą Ci jak zrobić to bezpiecznie i tanio.

Zapraszamy całe rodziny 19 maja, godzina 12. Atrakcje dla najmłodszych inwestorów.

W czasie przerwy możliwość korzystania z restauracji znajdującej się w pawilonie 8A.

Po spotkaniu Stowarzyszenia „Mieszkanicznik” zapraszamy na Cashflow 101, gdzie będziemy promować edukację finansową w celu świadomego podejmowania najlepszych decyzji finansowych.

Wstęp wolny

Przewidziany czas kongresu: 12-15

Przewidziany czas Cashflow 101: 15-18

Im więcej nas będzie, tym więcej razem osiągniemy!

Informacje o Stowarzyszeniu na stronie internetowej www.mieszkanicznik.pl

tam również prosimy o rejestrację na kongres.

****

Więcej informacji udziela:

Sandra Panuś

Tel.: 503 658 013

E-mail:

Źródło: Mieszkanicznik

Artykuł pochodzi z portalungo.pl

PRZEŚLIJ ZNAJOMEMU | DO DRUKU
KOMENTARZE (0) / DODAJ KOMENTARZ