Ekonomia społeczna potrzebuje zakorzenienia w świecie wartości i zasad. Są to poza solidarnością – przedsiębiorczość, zaangażowanie, odpowiedzialność oraz pomocniczość.
Manifest Ekonomii Społecznej

Białystok. Sokółka. Szkolenie: ABC ekonomii społecznej
IZABELA DĄBROWSKA
aktualizacja: 22.02.2012
Fundacja EFORT zaprasza osoby zagrożone wykluczeniem społecznym z powiatu sokólskiego i białostockiego (z wyjątkiem miasta Białystok) do udziału w bezpłatnym czterodniowym szkoleniu "ABC ekonomii społecznej", w ramach projektu "Lokalny Klaster Ekonomii Społecznej" współfinansowanego ze środków UE w ramach EFS. Szkolenie odbywać się będzie w terminach: 24-25 marca i 21-22 kwietnia 2012 w Białymstoku oraz 12-13 maja i 26-27 maja 2012 w Sokółce.

Europejska Fundacja Odnowy i Rozwoju Terytorialnego (Fundacja EFORT)

zaprasza
osoby zagrożone wykluczeniem społecznym zamieszkałe na terenie powiatu sokólskiego i białostockiego (z wyjątkiem miasta Białystok) do udziału w bezpłatnym 4-dniowym szkoleniu

pt. „ABC EKONOMII SPOŁECZNEJ”

w ramach projektu „LOKALNY KLASTER EKONOMII SPOŁECZNEJ” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego oraz Budżet Państwa.

Tematyka szkolenia: Jak założyć i prowadzić przedsiębiorstwo społeczne?

Terminy szkoleń: 24-25 marca 2012 r. oraz 21-22 kwietnia 2012 r. (Hotel 3 Trio w Białymstoku)

12-13 maja 2012 r. oraz 26-27 maja 2012 r. (Restauracja VERDE w Sokółce)

Trener: Krzysztof Leończuk

Uczestnikom szkolenia zapewniamy: noclegi oraz wyżywienie, materiały promocyjne i szkoleniowe oraz certyfikaty. Jedynie dojazd na miejsce szkolenia jest na koszt własny.

Jak się zgłosić?

Osoby chętne proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i dostarczenie go do Biura Projektu do 15 marca 2012 r. (w przypadku szkolenia w Białymstoku) lub 30 kwietnia 2012 r. (w przypadku szkolenia w Sokółce) poprzez e-mail (), faks 85 663 16 93,pocztą tradycyjną lub osobiście (Fundacja EFORT, ul. Zambrowska 18, 16-001 Kleosin).

O zakwalifikowaniu decyduje kolejność zgłoszeń! Ilość miejsc ograniczona!

Artykuł pochodzi z portalungo.pl

PRZEŚLIJ ZNAJOMEMU | DO DRUKU
KOMENTARZE (0) / DODAJ KOMENTARZ