Warto odejść od antagonistycznej wizji wzajemnych relacji państwa i społeczeństwa obywatelskiego. Problemem nie jest w Polsce to, że którekolwiek z nich jest zbyt silne, ale raczej to, że jedne i drugie są obecnie dość słabe.
Manifest Ekonomii Społecznej

Łódź. Spotkanie informacyjno - doradcze: wsparcie - finansowe, doradcze i techniczne, czyli...
ANNA PAKOWSKA
aktualizacja: 02.11.2018

Fot. geralt, pixabay.com, CC />/

Pakiety rozwojowe i coworking dla grup nieformalnych i organizacji bez działalności ekonomicznej. Chcesz zaplanować rozwój swojej organizacji? Jesteś zainteresowany bezpłatnym miejscem do realizacji swoich pomysłów? A może chciałbyś zdobyć środki, które ułatwią ci uruchomienie organizacji z działalnością odpłatną lub gospodarczą?

Zapraszamy przedstawicieli grup nieformalnych i organizacji pozarządowych bez działalności odpłatnej i gospodarczej z terenu Łodzi na spotkanie informacyjno - doradcze nt. konkursu „OWES NA LEPSZY START” EDYCJA – MIASTO ŁÓDŹ 2019 oraz nt. BIURA COWORKINGOWEGO (użyczenie sal na spotkania grupowe i miejsc do pracy indywidualnej).

Powyższe działania są realizowane w ramach projektu pt. Łódzki Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej.

Gdzie: Centrum OPUS, ul. Narutowicza 8/10 w Łodzi, sala konferencyjna Kiedy: 15 listopada 2018r., godz. 17.00 Zgłosić się można:

Na zgłoszenia czekamy do 14 listopada 2018 r.

Źródło: Centrum OPUS

Artykuł pochodzi z portalungo.pl

PRZEŚLIJ ZNAJOMEMU | DO DRUKU
NOWY KOMENTARZ
tytuł komentarza
treść komentarza
podpis