Ekonomia społeczna oparta o mechanizmy wzajemnościowe, dzięki większemu zaufaniu pomiędzy jej uczestnikami, ma istotne walory także w sferze konkurencyjnej gospodarki.
Manifest Ekonomii Społecznej

II Ogólnopolskie Forum Ekonomii Społecznej i Solidarnej
MINISTERSTWO RODZINY, PRACY I POLITYKI SPOŁECZNEJ
aktualizacja: 10.10.2018

http://www.sxc.hu/photo/925147 />/

24 i 25 października 2018 r. w Auli Starej Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego przy ul. Krakowskie Przedmieście 26/28 (kampus główny) w Warszawie odbędzie się II OFESiS. W czwartek, 11 października, ostatni dzień rejestracji!

Wydarzenie to zaplanowano jako forum wymiany doświadczeń i praktyk, dzielenia się wiedzą i pomysłami, cyklicznie gromadzące ludzi związanych z sektorem ekonomii społecznej i solidarnej. To także możliwość szerokich konsultacji rozwiązań przygotowywanych przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, które pełni rolę koordynatora polityk publicznych w tym obszarze.

II OFESiS zorganizowane będzie w ramach partnerskiej współpracy Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej oraz Uniwersytetu Warszawskiego, Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Krakowie i Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Poznaniu w projekcie pn. „System partycypacyjnego zarządzania sferą ekonomii społecznej" (Działanie 2.9 PO WER).

Program II OFESiS do pobrania

Formularz rejestracyjny znajduje się pod adresem:

https://goo.gl/forms/vm0qHXbbAOGfWDNp1

Uwaga: Rejestracja trwa do 11 października.

W razie pytań prosimy o kontakt z wykonawcą - Lubelską Fundacją Wspierania Biznesu i Współpracy Międzynarodowej pod adresem: lub numerem telefonu: 530-630-231.

Źródło: Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

Artykuł pochodzi z portalungo.pl

PRZEŚLIJ ZNAJOMEMU | DO DRUKU
KOMENTARZE (0) / DODAJ KOMENTARZ