Przedsiębiorczość nie polega bynajmniej na pogoni za zyskiem, ale na skłonności i umiejętności do aktywnego odnoszenie się do otaczającej rzeczywistości, orientacji na skuteczne pokonywanie wyzwań w oparciu o dostępne zasoby.
Manifest Ekonomii Społecznej

Warszawa. Szkolenie "Lustracja spółdzielni socjalnych"
ANETA SĘPKA
aktualizacja: 10.08.2018
13.09.2018 r. Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej, ul. Nowogrodzka 62a, 02-002 Warszawa, Szkolenie dla przedstawicieli mazowieckich spółdzielni socjalnych, w tym przede wszystkim członkowie zarządu, ew. rady nadzorczej spółdzielni.Szkolenie prowadzi Waldemar Żbik.

Serdecznie zapraszamy na szkolenie pt. "Lustracja spółdzielni socjalnych"

Zakres merytoryczny szkolenia obejmuje następujące zagadnienia

  1. Jak wyjść z wnioskiem o przeprowadzenie lustracji.
  2. Jak przygotować do niej spółdzielnie socjalną (obowiązki wynikające z aktów prawnych).
  3. Kto przeprowadza lustrację. Jak wygląda proces lustracji.
  4. Lustracja jako element wizerunkowy, element samooceny oraz proces kształtowania jakości organizacji.

Szkolenie poprowadzi Waldemar Żbik: lustrator, trener, doradca który od 2006 r. zajmuje się spółdzielczością socjalną w tym przez 4 lata prowadził Spółdzielnię Socjalną "Szansa i Wsparcie" w Chorzowie oraz pomagał w zakładaniu lub prowadzeniu kilkudziesięciu spółdzielni socjalnych m.in. w woj. śląskim, małopolskim, świętokrzyskim, łódzkim i lubelskim.

Szkolenie jest bezpłatne. Uczestnicy mają zapewnione materiały szkoleniowe, serwis kawowy, obiad.

Zgłoszenia na szkolenie przyjmowane są do dnia 31 sierpnia 2018 r. do godz. 12:00 na podstawie formularza zgłoszeniowego dostępnego pod adresem: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSePx-g1QmL7fPjel5yjApVeQSYOBP3XsExK_QnSE_AQjDhNYw/viewform

O zakwalifikowaniu na listę uczestników decyduje kolejność zgłoszeń. Lista osób zakwalifikowanych i lista rezerwowa zostanie umieszczona na stronie internetowej www.mcps.com.pl i es.mcps-efs.pl w dniu 03 września 2018 r. do godz. 14:00

Artykuł pochodzi z portalungo.pl

PRZEŚLIJ ZNAJOMEMU | DO DRUKU
KOMENTARZE (0) / DODAJ KOMENTARZ