Podmioty ekonomii społecznej mogą z pożytkiem używać modeli biznesowych i same być źródłem inspiracji dla tradycyjnych firm.
Manifest Ekonomii Społecznej

Łódź. Warsztat "Pozyskaj bezpłatne usługi dla swojej organizacji"
KAROLINA FIJOŁEK
aktualizacja: 11.05.2018
Instytut Spraw Obywatelskich (INSPRO) zaprasza na bezpłatne doradztwo grupowe dotyczące usług specjalistycznych (projektowanie stron www, projektowanie i wydruk materiałów graficznych) dla podmiotów ekonomii społecznej. Spotkanie odbędzie się 23 maja 2018 r. w Łodzi w godz. 15-18.

Czy uważasz, że prowadzisz prężnie działający podmiot, ale niestety, mało kto o Was słyszał? Poszukujesz klientów, ale marketing szeptany nie wystarcza? Być może potrzebujecie nowej strony internetowej lub Wasze zapasy wizytówek i ulotek już się wyczerpały? Przydałby się Wam logotyp, ale na pokładzie nie macie grafika? Naszą odpowiedzią na Wasze wyzwania są usługi specjalistyczne.

Usługi o wartości do 5.000 zł na podmiot przyznawane są wg indywidualnych potrzeb podmiotu ekonomii społecznej/ przedsiębiorstwa społecznego. W ramach usług sfinansować można, m.in.:

  • przygotowanie strony internetowej;
  • przygotowanie identyfikacji wizualnej lub zaprojektowanie konkretnych materiałów graficznych;
  • usługi poligraficzne.

Przeczytaj więcej o usługach specjalistycznych

Chcesz dowiedzieć się więcej o usługach specjalistycznych i procedurze naboru? Przyjdź na spotkanie doradcze 23 maja 2018 r. (środa) w godz. 15-18. Spotkanie odbędzie się w biurze INSPRO (Łódź, ul. Pomorska 40).

O czym będziemy rozmawiać?

  1. Oferta projektu „Łódzki Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej”
  2. Czym są usługi specjalistyczne? Zasady przyznawania i realizacji.
  3. O jakie usługi mogę się ubiegać? Diagnoza potrzeb PES.
  4. Jak pozyskać sfinansowanie usług? Omówienie formularza zgłoszeniowego, wskazówki dla wypełniających.

Warsztat poprowadzi

Karolina Fijołek – absolwentka historii na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie i kulturoznawstwa ze specjalnością promocja sztuki na Uniwersytecie Łódzkim. Z INSPRO związana od 2013 r. Przez większość czasu wspierała Centrum KLUCZ w realizacji projektów: „BYĆ i MIEĆ – wsparcie przedsiębiorczości społecznej w województwie łódzkim” oraz Projektu Współpracy Ponadnarodowej OWES INSPRO. Obecnie w Ośrodku Wsparcia Ekonomii Społecznej Centrum KLUCZ jest kluczowym doradcą ogólnym.

Kogo zapraszamy na doradztwo?

Zapraszamy przedstawicieli podmiotów ekonomii społecznej (fundacji i stowarzyszeń prowadzących działalność gospodarczą i/lub aktywną działalność odpłatną pożytku publicznego, spółdzielni socjalnych i spółek non profit) zarejestrowanych na terenie Łodzi.

Aby zgłosić się na doradztwo, należy wypełnić krótki formularz. Wypełnienie formularza nie jest równoznaczne z zakwalifikowaniem się na spotkanie. Państwa obecność będziemy potwierdzać drogą e-mailową.

Sprawdź ofertę Centrum KLUCZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami: Karolina Fijołek, | tel. 512 034 281, 42 630 17 49.

Projekt „Łódzki Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej" współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.

Artykuł pochodzi z portalungo.pl

PRZEŚLIJ ZNAJOMEMU | DO DRUKU
KOMENTARZE (0) / DODAJ KOMENTARZ