Sam rynek nie jest odpowiedzią na wszystkie problemy współczesności. Jego działaniu musi towarzyszyć roztropna regulacja ze strony państwa oraz dopełniające je formy aktywności w ramach samoorganizującego się społeczeństwa.
Manifest Ekonomii Społecznej

Stop barierom na rynku pracy. Chcesz z nimi walczyć? Zgłoś się! Granty na półroczne testy i opracowanie merytoryczne rozwiązań
TADEUSZ MIRSKI
aktualizacja: 10.05.2018

Małe Wielkie Zmiany. Granty na aktywizację zawodową />/

Inkubator "Małe Wielkie Zmiany" poszukuje osób, organizacji i instytucji, które chcą przełamywać bariery, z jakimi spotykają się różne grupy osób oddalonych od rynku pracy. Dzięki grantom o średniej wartości 43 tys. zł oraz wsparciu specjalistów można wprowadzić w życie zupełnie nowe pomysły.

Dla wielu osób w trudnej sytuacji polski rynek pracy pozostaje niedostępny. Bariery tkwią w ludziach, mechanizmach czy w otoczeniu. Czasem jednak drobna zmiana mogłaby pozwolić je pokonać lub chociaż ograniczyć. Pomysłów na takie nowe działania szuka Inkubator "Małe Wielkie Zmiany". Nie chodzi przy tym ani o skalę ani działania promocyjne. Wystarczy skupić się na konkretnych, dobrze dopasowanych do potrzeb wybranej grupy działaniach.

Na co możesz liczyć, zgłaszając się do projektu:

  • granty o średniej wartości 43 tys. zł na półroczne testy i opracowanie merytoryczne rozwiązań
  • wsparcie Mentorów Innowacji i doradców specjalistycznych
  • możliwość rozwiązania obserwowanego w otoczeniu problemu
  • budowanie sojuszy, rozbudowa sieci kontaktów wśród zaangażowanych osób

Nabór ma formę ciągłą do wyczerpania puli grantu i obowiązuje zasada "kto pierwszy, ten lepszy"! Na wstępnym etapie w formularzu rekrutacyjnym wystarczy opisać zaobserwowany problem i swoje doświadczenie oraz motywację.

Nie czekaj, odezwij się do nas! Chętnie z Tobą porozmawiamy i pomożemy przygotować zgłoszenie.

Dowiedz się więcej na: http://spoldzielnie.org/innowacje

Formularze rekrutacyjne: http://spoldzielnie.org/aplikuj

Zadzwoń lub napisz: tel. 61 887 11 66,

Projekt „Małe Wielkie Zmiany – sieć rozwoju innowacji społecznych” jest realizowany przez Stowarzyszenie Na Rzecz Spółdzielni Socjalnych w partnerstwie z PwC Polska Sp. z o.o. w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.


Dowiedz się, gdzie czekają fundusze dla NGO, kto ogłosił konkurs dla NGO, znajdź granty dla stowarzyszeń i fundacji. Odwiedź serwis fundusze.ngo.pl.

Artykuł pochodzi z portalungo.pl

PRZEŚLIJ ZNAJOMEMU | DO DRUKU
KOMENTARZE (0) / DODAJ KOMENTARZ