Sam rynek nie jest odpowiedzią na wszystkie problemy współczesności. Jego działaniu musi towarzyszyć roztropna regulacja ze strony państwa oraz dopełniające je formy aktywności w ramach samoorganizującego się społeczeństwa.
Manifest Ekonomii Społecznej

Małopolski Lider PS – wydłużamy termin naboru aplikacji konkursowych!
MAŁOPOLSKI OŚRODEK KOORDYNACJI EKONOMII SPOŁECZNEJ
aktualizacja: 07.05.2018
Jest jeszcze szansa na złożenie aplikacji bądź rekomendacji w Konkursie Małopolski Lider Przedsiębiorczości Społecznej 2018! Na zgłoszenia czekamy do najbliższego piątku (11 maja)!

W tym roku Konkurs zdobył szczególny - ogólnoeuropejski wymiar za sprawą zakwalifikowania go przez Komisję Europejską do pilotażu pn. „Europejskie Regiony Ekonomii Społecznej 2018”. Województwo Małopolskie, jako jeden z 30 regionów Unii Europejskiej, zostało włączone do tej inicjatywy.

W związku z tym, jeszcze mocniej zachęcamy do rozważenia możliwości zgłoszenia się do Konkursu bądź zarekomendowania samorządu bądź biznesu, z którym na co dzień Państwo współpracują, a także do przekazania tej informacji wszystkim, którzy mogą być potencjalnie zainteresowani udziałem w Konkursie.

Zwycięzca Konkursu otrzymuje nagrodę finansową oraz prawo posługiwania się tytułem i logo konkursu Małopolskiego Lidera Przedsiębiorczości Społecznej. Organizatorzy przewidzieli też wyróżnienia oraz nagrody dla podmiotów rekomendujących JST i biznes. Pula nagród w Konkursie to ponad 15.000 zł!

Szczegółowe informacje i dokumenty do pobrania znajdują się na stronie http://www.es.malopolska.pl/aktualnosci/article/zostan-malopolskim-lid-1/

Artykuł pochodzi z portalungo.pl

PRZEŚLIJ ZNAJOMEMU | DO DRUKU
KOMENTARZE (0) / DODAJ KOMENTARZ