Bezwzględnie konieczne jest zbudowanie relacji prawdziwie partnerskich, w których strony zachowują swoją odrębną tożsamość i jednocześnie uznają wzajemność zobowiązań.
Manifest Ekonomii Społecznej

VII spotkanie GDS ds. ekonomii społecznej i CSR
MIROSŁAWA HAMERA
aktualizacja: 17.04.2018
Jak tworzyć społeczny biznes we Wrocławiu? Co nowego w ustawie o spółdzielniach socjalnych od marca 2018? Organizatorzy zapraszają przedstawicieli wrocławskich organizacji pozarządowych, spółdzielni socjalnych, ale i wrocławski biznes na kolejne spotkanie Grupy Dialogu Społecznego ds. Ekonomii Społecznej i CSR. Tym razem gościć nas będzie Stara Piekarnia prowadzona przez jedno z prężniej działających przedsiębiorstw społecznych we Wrocławiu.

Zapraszamy serdecznie na kolejne spotkanie Grupy Dialogu Społecznego ds. Ekonomii Społecznej i Społecznie Odpowiedzialnego Biznesu, które odbędzie się 23 kwietnia 2018 r. w godz. 13.00 - 15.00 (poniedziałek) w siedzibie kawiarni Stara Piekarnia prowadzonej przez Fundację Znacznie więcej (ul. B. Krzywoustego 310 A - w podwórzu rynku na Psim Polu, 51-312 Wrocław).

Na spotkaniu zajmiemy się współpracą strony pozarządowej z klientami takimi jak biznes, samorząd, osoby indywidualne:
- gospodarzem spotkania będzie organizacja pozarządowa, która w ramach działalności gospodarczej i dzięki zatrudnianiu osób niepełnosprawnych prowadzi Kawiarnie, - ekspert opowie o nowelizacji ustawy o spółdzielniach socjalnych, która weszła w życie od marca 2018 r., - w ramach dobrych praktyk poznamy kilka historii biznesów społecznych wraz z ich ofertą dla różnego rodzaju klientów.

Profil wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/164004387761712/

Więcej o Grupie Dialogu Społecznego ds. ES & CSR: https://goo.gl/JqdbS1

Źródło: RCWIP

Artykuł pochodzi z portalungo.pl

PRZEŚLIJ ZNAJOMEMU | DO DRUKU
KOMENTARZE (0) / DODAJ KOMENTARZ