Niezwykle istotnym aspektem większości działań w obszarze ekonomii społecznej jest jej lokalny, wspólnotowy charakter. Chodzi nie tylko o pojedyncze przedsięwzięcia i instytucje, ale relacje, które je łączą.
Manifest Ekonomii Społecznej

Rusza rekrutracja do Akademia BIZnES Class dla podmiotów ekonomii społecznej
DARIA OSTROWSKA
aktualizacja: 18.12.2017
Projekt ma przygotować podmioty ekonomii społecznej do wdrożenia innowacyjnego produktu. Analiza pomysłów, szkolenia, a także wsparcie konsultacyjne przedstawicieli biznesu i młodych artystów ma służyć dopracowaniu produktu oraz przygotowania podmiotów ES do uruchomienia sprzedaży. Przekazanie środków finansowych na rozwój produktu będzie wyrazem uznania dla tych podmiotów, które wykonają największą pracę podczas akademii.

Przedstawiciele firm (Objectivity, UBS, PWC), jednostka samorządu (Dolnośląski Ośrodek Polityki Społecznej) uczelnia wyższa (Akademia Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu) oraz organizacja pozarządowa (Fundacja Laboratorium Odpowiedzialnego Biznesu) zapraszają Podmioty Ekonomii Społecznej do wzięcia udziału w AKADEMII BIZnES CLASS.

Jeśli jesteś podmiotem ekonomii społecznej i chcesz udoskonalić lub wprowadzić nowy produkt/usługę w ramach oferty komercyjnej i potrzebujesz mentorów, którzy wesprą Cię biznesowym know-how – zgłoś się do Akademii BIZnES Class. Wolontariusze z firm i uczelni bezpłatnie przeszkolą Cię, wyposażając w nową wiedzę i umiejętności.

Więcej informacji oraz zapisy: link

Akademia BIZnES Class na Facebooku: link

 

Artykuł pochodzi z portalungo.pl

PRZEŚLIJ ZNAJOMEMU | DO DRUKU
KOMENTARZE (0) / DODAJ KOMENTARZ