Środowisko biznesu nie ma powodu, aby traktować ekonomię społeczną, jako źródło zagrożeń, przeciwnie – może być ona uzupełnieniem jego własnych działań i partnerem dla wspólnych przedsięwzięć.
Manifest Ekonomii Społecznej

Bałtów. Branżowe/tematyczne spotkanie sieciujące OWES
MONIKA RYTEL
aktualizacja: 08.11.2017
Fundacja Fundusz Współpracy zaprasza do udziału w branżowym/tematycznym spotkaniu sieciującym OWES dla pracowników zaangażowanych w proces tworzenia nowych przedsiębiorstw społecznych: doradców kluczowych, które odbędzie się w dniach 6 i 7 grudnia 2017 roku w Gościńcu Bałtowski Zapiecek, na terenie Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego.

W związku z realizacją projektu partnerskiego "Forum Aktywności Ośrodków Wsparcia Ekonomii Społecznej" realizowanego przez Partnerstwo w składzie: Polska Fundacja Ośrodków Wspomagania Rozwoju Gospodarczego "OIC Poland" z siedzibą w Lublinie (Lider Projektu), Fundacja Fundusz Współpracy oraz Forum Aktywizacji Obszarów Wiejskich mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w ogólnopolskim branżowym/ tematycznym spotkaniu sieciującym dla pracowników zaangażowanych w proces tworzenia nowych przedsiębiorstw społecznych: doradców kluczowych.

Serdecznie zapraszamy przedstawicieli akredytowanych Ośrodków Wsparcia Ekonomii Społecznej, przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego, organizacji pozarządowych, przedsiębiorstw ekonomii społecznej, przedstawicieli innych sieci, partnerów społecznych, uczelni wyższych i jednostek naukowych.

Branżowe/tematyczne spotkanie sieciujące dla pracowników zaangażowanych w proces tworzenia nowych przedsiębiorstw społecznych: doradców kluczowych odbędzie się w dniach 6 i 7 grudnia 2017 roku w Gościńcu Bałtowski Zapiecek, Bałtów 169a, 27-423 Bałtów.

Więcej informacji na temat projektu, spotkania oraz rekrutacji znajdziecie Państwo na stronie projektu http://forum-owes.pl/aktualnosci/rozpoczynamy-rekrutacje-na-spotkania-branzowe/.

Źródło: Fundacja Fundusz Współpracy
KOMENTARZE (0) / DODAJ KOMENTARZ