Niezwykle istotnym aspektem większości działań w obszarze ekonomii społecznej jest jej lokalny, wspólnotowy charakter. Chodzi nie tylko o pojedyncze przedsięwzięcia i instytucje, ale relacje, które je łączą.
Manifest Ekonomii Społecznej

Pierwsze spotkanie Grupy ds. Finansowych w ramach Krajowego Komitetu Rozwoju Ekonomii Społecznej
NASTAZJA GAJOS
aktualizacja: 13.10.2017
Pierwsze spotkanie Grupy ds. Finansowych już za nami. Przewodniczącym grupy został prezes Stowarzyszenia Współpracy Regionalnej - p. Tadeusz Durczok.

10 października 2017 r. w Warszawie odbyło się spotkanie Grupy ds. Finansowych w ramach Krajowego Komitetu Rozwoju Ekonomii Społecznej. W zebraniu uczestniczyli m.in. przedstawiciele organów administracji rządowej, jednostek samorządu wojewódzkiego oraz sektora ekonomii społecznej.

Na spotkaniu zostały poruszone kwestie wdrażania Krajowego Funduszu Przedsiębiorczości Społecznej uruchomionego przez BGK w ramach Działania 2.9 PO WER, w tym działań w obszarze planowania instrumentów finansowego wsparcia sektora ekonomii społecznej. Spotkanie zostało zakończone wyborem przewodniczącego Grupy ds. Finansowych, którym został prezes Stowarzyszenia Współpracy Regionalnej, p. Tadeusz Durczok.

 

Artykuł pochodzi z portalungo.pl

PRZEŚLIJ ZNAJOMEMU | DO DRUKU
KOMENTARZE (0) / DODAJ KOMENTARZ