Ekonomia społeczna zawiera elementy ważne dla wielu tradycji: lewicowych, prawicowych, konserwatywnych, liberalnych, socjaldemokratycznych, republikańskich, komunitariańskich, katolickiej nauki społecznej...
Manifest Ekonomii Społecznej

Konkurs [eS] 2017: Głosowanie publiczności
REDAKCJA
aktualizacja: 12.10.2017
Co roku jedną z nagród w Konkursie na Najlepsze Przedsiębiorstwo Roku przyznaje publiczność. W tym roku - pierwszy raz w historii Konkursu - jest to nagroda finansowa! Zwycięski podmiot, oprócz statuetki, otrzyma 3000 złotych.

Przyjaciele, entuzjaści, sojusznicy, klienci, pracownicy eS! W 7. edycji Konkursu [eS] Nagroda Publiczności jest nagrodą finansową. Dajcie znać, do kogo Waszym zdaniem powinno trafić 3000 złotych. Konkurencja w tym roku jest naprawdę zacięta. W konkursie mamy kilkanaście przedsiębiorstw społecznych. Są to przede wszystkim spółdzielnie socjalne - Wola, Miłość, Furia, Konar, Arte, Dobra, Wspólny Stół, Parostatek, Dalba, Margines, Lepiej i Progres. Ponadto w konkursie znalazło się Przedsiębiorstwo Społeczne Gospoda Jaskółeczka i Łódzka Fundacja Rehabilitacji Kamień Milowy.

Głosujemu za pomocą formularza: https://tinyurl.com/y9phnddb do 23 października (do północy).

Zapraszamy!

Źródło: Ekonomiaspoleczna.pl
KOMENTARZE (0) / DODAJ KOMENTARZ