Organizacje pozarządowe mają prawo angażować się w działania ekonomiczne i generować własne przychody, by uniknąć pogłębiającego się uzależnienia od środków publicznych oraz filantropii.
Manifest Ekonomii Społecznej

Konkurs fotograficzny „Człowiek w ekonomii społecznej”
KRZYSZTOF PILECKI
aktualizacja: 06.10.2017
Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej ogłasza konkurs fotograficzny pod hasłem „Człowiek w ekonomii społecznej”. Tematem konkursu jest „Człowiek w ekonomii społecznej”, będący podmiotem ekonomii społecznej i stojący w centrum jej zainteresowania.

Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej (Wydział ds. ekonomii społecznej i projektów zewnętrznych) ogłasza Konkurs fotograficzny pod hasłem „Człowiek w ekonomii społecznej”. Konkurs ma charakter otwarty, może wziąć w nim udział każdy, kto zawodowo nie trudni się fotografią.

Tematem Konkursu jest „Człowiek w ekonomii społecznej” będący PODMIOTEM ekonomii społecznej i stojący w centrum jej zainteresowania. Pokazanie go w warunkach, w jakich pracuje, spędza czas, doskonali swoje umiejętności zawodowe, wyraża swoje zainteresowania czy pasje - to cel naszego Konkursu.

Zachęcamy do przysyłania nam Waszych zdjęć, każde z nich skrupulatnie obejrzymy i ocenimy. Nagrodami w Konkursie są przepiękne albumy krajoznawcze ufundowane przez Wydawnictwo „Arkady” oraz gadżety przekazane na ten cel przez Samorząd Województwa Mazowieckiego. Dodatkowym wyróżnieniem będzie opublikowanie nadesłanych prac na stronie internetowej projektu:

http://www.es.mcps-efs.pl oraz profilu ekonomii społecznej na Mazowszu na Facebook-u: https://www.facebook.com/ekonomiaspolecznanamazowszu/

Nadesłane przez Was zdjęcia będziemy również wykorzystywać w publikacjach MCPS poświęconych społecznej przedsiębiorczości oraz Mazowieckiej Marce Ekonomii Społecznej. Kto wie, może uda nam się nawet przygotować z nich wystawę w jednej z warszawskich galerii? Wszystko w Waszych rękach i fotograficznym oku.

Pokażmy WSZYSTKIM naszą mazowiecką ekonomię społeczną. Mamy przecież czym się pochwalić, niech efekty Waszej codziennej, ciężkiej i pełnej poświeceń pracy udokumentowane na fotografiach ujrzą światło dzienne.

Przyjmowanie prac rozpoczynamy: 16 października br., a zamykamy: 17 listopada 2017r. Wyłonienie zwycięzców: do 15 grudnia br. A zatem do dzieła!

Z zasadami Konkursu fotograficznego można się zapoznać na stronie: http://es.mcps-efs.pl/konkurs-fotograficzny-czlowiek-es

Artykuł pochodzi z portalungo.pl

PRZEŚLIJ ZNAJOMEMU | DO DRUKU
KOMENTARZE (0) / DODAJ KOMENTARZ