Ekonomia społeczna nie jest własnością żadnego politycznego stronnictwa.
Manifest Ekonomii Społecznej

Branżowe/tematyczne spotkanie sieciujące OWES
MONIKA RYTEL
aktualizacja: 02.10.2017
Fundacja Fundusz Współpracy zaprasza do udziału w branżowym/tematycznym spotkaniu sieciującym OWES dla kadry kierowniczej Ośrodków Wsparcia Ekonomii Społecznej, które odbędzie się w dniach 11 i 12 października 2017 roku w Gościńcu Bałtowski Zapiecek, na terenie Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego.

W związku z realizacją projektu partnerskiego "Forum Aktywności Ośrodków Wsparcia Ekonomii Społecznej" realizowanego przez Partnerstwo w składzie: Polska Fundacja Ośrodków Wspomagania Rozwoju Gospodarczego "OIC Poland" z siedzibą w Lublinie (Lider Projektu), Fundacja Fundusz Współpracy oraz Forum Aktywizacji Obszarów Wiejskich mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w ogólnopolskim branżowym/ tematycznym spotkaniu sieciującym dla kadry kierowniczej OWES.

Serdecznie zapraszamy przedstawicieli akredytowanych Ośrodków Wsparcia Ekonomii Społecznej, przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego, organizacji pozarządowych, przedsiębiorstw ekonomii społecznej, przedstawicieli innych sieci, partnerów społecznych, uczelni wyższych i jednostek naukowych.

Branżowe/tematyczne spotkanie sieciujące dla kadry kierowniczej OWES odbędzie się w dniach 11 i 12 października 2017 roku w Gościńcu Bałtowski Zapiecek, Bałtów 169a, 27-423 Bałtów. Więcej informacji na temat projektu, spotkania oraz rekrutacji znajdziecie Państwo na stronie projektu http://forum-owes.pl/aktualnosci/rozpoczynamy-rekrutacje-na-spotkania-branzowe/.

Serdecznie Zapraszamy!

Źródło: Fundacja Fundusz Współpracy
KOMENTARZE (0) / DODAJ KOMENTARZ