Nie zawsze koszty oznaczają po prostu cenę, a korzyści nie muszą oznaczać wyłącznie bezpośredniej realizacji podstawowego celu, ale być może większej ich liczby, w tym celów społecznych – ważnych dla lokalnej społeczności.
Manifest Ekonomii Społecznej

Łódź. Warsztat "Narzędzia internetowe w podmiotach ekonomii społecznej"
KAROLINA FIJOŁEK
aktualizacja: 19.04.2017
Instytut Spraw Obywatelskich (INSPRO) zaprasza na bezpłatny warsztat (doradztwo grupowe) Narzędzia internetowe w podmiotach ekonomii społecznej – jak z nich skutecznie korzystać?, który odbędzie się 28 kwietnia 2017 r. w godz. 13-16.

Podczas warsztatu "Narzędzia internetowe w podmiotach ekonomii społecznej – jak z nich skutecznie korzystać?" poruszone zostaną następujace tematy:

  1. Gdzie szukać legalnego oprogramowania i dobrego sprzętu?
  2. Wszechobecne Google – jak je wykorzystać na rzecz organizacji?
  3. Zarządzanie projektem i wydarzeniami przez Internet
  4. Zarządzanie kontaktami przez Internet.
  5. E-wolontariat

Warsztat poprowadzi

Karolina Fijołek – absolwentka historii na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie i kulturoznawstwa ze specjalnością promocja sztuki na Uniwersytecie Łódzkim. Z INSPRO związana od 2013 r. Przez większość czasu wspierała Centrum KLUCZ w realizacji projektów „BYĆ i MIEĆ – wsparcie przedsiębiorczości społecznej w województwie łódzkim” i Projekt Współpracy Ponadnarodowej OWES INSPRO. Obecnie w Ośrodku Wsparcia Ekonomii Społecznej Centrum KLUCZ jest kluczowym doradcą ogólnym.

Aby zgłosić się na warsztaty, należy wypełnić krótki formularz. Wypełnienie formularza nie jest równoznaczne z zakwalifikowaniem się na warsztat. Państwa obecność będziemy potwierdzać drogą e-mailową.

Sprawdź inne nasze warsztaty.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami: Karolina Fijołek, | tel. 512 034 281, 42 630 17 49.

Projekt „Łódzki Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej" współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.

Artykuł pochodzi z portalungo.pl

PRZEŚLIJ ZNAJOMEMU | DO DRUKU
KOMENTARZE (0) / DODAJ KOMENTARZ