Nie zawsze koszty oznaczają po prostu cenę, a korzyści nie muszą oznaczać wyłącznie bezpośredniej realizacji podstawowego celu, ale być może większej ich liczby, w tym celów społecznych – ważnych dla lokalnej społeczności.
Manifest Ekonomii Społecznej

Olsztyn. Seminarium „Ekonomia społeczna w turystyce Warmii i Mazur"
OPR. MM, NGO.PL
aktualizacja: 15.02.2017
Seminarium „Ekonomia społeczna w turystyce Warmii i Mazur" odbędzie się 24 lutego 2017 roku w Olsztynie. Spotkanie skierowane jest do przedstawicieli podmiotów ekonomii społecznej, instytucji i organizacji działających w branży turystycznej oraz przedstawicieli lokalnych i regionalnych podmiotów działających na rzecz rozwoju ekonomii społecznej.

Jego ideą jest zainicjowanie dyskusji na temat możliwości szerszego włączenia podmiotów ekonomii społecznej w działania na rzecz rozwoju turystyki województwa warmińsko-mazurskiego.

Seminarium będzie okazją wymiany doświadczeń przez przedstawicieli sektora prywatnego i społecznego w ramach panelów dyskusyjnych: „Współpraca podmiotów ekonomii społecznej z biznesem w branży turystycznej” oraz „Jak wykorzystywać potencjał przyrodniczy, kulturowy, ludzki do budowania produktów turystycznych”. Zaprezentowany zostanie również stan rozwoju ekonomii społecznej oraz wybrane dobre praktyki funkcjonowania podmiotów ekonomii społecznej związanych z rozwojem turystyki.

Wydarzenie organizuje Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Olsztynie w ramach Projektu pozakonkursowego „Ekonomia Społeczna na Warmii i Mazurach”.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej urzędu: Seminarium

Artykuł pochodzi z portalungo.pl

PRZEŚLIJ ZNAJOMEMU | DO DRUKU
KOMENTARZE (0) / DODAJ KOMENTARZ