Aktywne formy pomocy zamiast pasywnych, współodpowiedzialność zamiast roszczeń i uzależnienia od pomocy, mobilizacja obywatelska w miejsce rozbudowy systemu biurokratycznego.
Manifest Ekonomii Społecznej

Łódzkie Targi Ekonomii Społecznej
AGNIESZKA KWAŚNIEWSKA
aktualizacja: 12.09.2016
Towarzystwo Przyjaciół Niepełnosprawnych oraz Stowarzyszenie Wsparcie Społeczne Ja-Ty-My, jako organizatorzy, mają zaszczyt zaprosić przedstawicieli Ośrodków Wsparcia Ekonomii Społecznej, przedstawicieli podmiotów ekonomii społecznej z województwa łódzkiego oraz wszystkich zainteresowanych do udziału w Łódzkich Targach Ekonomii Społecznej - ŁTES, które odbędą się 23 września 2016 r. w Łodzi

23 września 2016 roku na ul. Piotrkowskiej w Łodzi (pomiędzy ulicami Tuwima a Nawrot) odbędą się Łódzkie Targi Ekonomii Społecznej. Będzie to plenerowa wystawa, w której - jako wystawcy - wziąć udział mogą wszystkie podmioty ekonomii społecznej z terenu województwa łódzkiego oraz instytucje i organizacje wspierające rozwój tej dziedziny gospodarki.

Do odwiedzenia Targów zapraszamy wszystkich mieszkańców Łodzi, województwa łódzkiego oraz gości z całej Polski.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych wystawców do wypełnienia załączonego formularza zgłoszeniowego i zaistnienia na tym ważnym dla naszego województwa wydarzeniu. Pokażmy mieszkańcom co robimy i że nasze działania są istotne dla rozwoju naszego regionu.

Dla wystawców zapewniamy miejsce wystawiennicze (miejsce w drewnianym domku handlowym z ladą wystawienniczą, krzesła), w miarę potrzeb dostęp do prądu oraz napoje. Udział w Targach jest bezpłatny. Wystawcy pokrywają w swoim zakresie jedynie koszty dojazdu do miejsca organizacji Targów.

Realizacja ŁTES towarzyszy 29 Międzynarodowej Konferencji Europejskich Firm Społecznych CEFEC (29th Annual European Conference of Social Firms Europe CEFEC), odbywającej się w dniach 22-23 września 2016 r. w Łodzi, współorganizowanej przez Towarzystwo Przyjaciół Niepełnosprawnych, w której weźmie udział wielu gości z Polski i z całej Europy, reprezentujących sektor ekonomii społecznej (www.29cefecconference.pl).

Targom towarzyszyć będzie SEMINARIUM, do uczestnictwa w którym również gorąco Państwa zachęcamy. Seminarium zorganizowane będzie w salach Urzędu Miasta Łodzi, przy ul. Piotrkowskiej 104

Uczestnictwo w Targach i seminarium jest dla Wystawców i dla Gości-Zwiedzających - nieodpłatne

Podczas udziału w Targach będą Państwo mieli okazję do zaprezentowania swoich usług i wyrobów szerokiemu gronu odbiorców, zarówno z kraju, jak i z zagranicy. Targi i seminarium będą także doskonałą okazją do nawiązania owocnych kontaktów i współpracy z podmiotami ekonomii społecznej zarówno z regionu łódzkiego, jak i spoza niego.

Liczba miejsc targowych jest ograniczona, prosimy zatem o możliwie niezwłoczne przesyłanie Państwa zgłoszeń drogą elektroniczną (formularz zgłoszeniowy) na adres e-mail: . Na Państwa zgłoszenia czekamy do 16 września 2016 r.

Łódzkie Targi Ekonomii Społecznej oraz Seminarium, są finansowane ze środków budżetu Województwa Łódzkiego w ramach projektu pt. „Koordynacja i rozwój ekonomii społecznej w województwie łódzkim” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.

KOMENTARZE (0) / DODAJ KOMENTARZ