Partnerstwo stanowi fundament nowoczesnej filozofii dobrego rządzenia.
Manifest Ekonomii Społecznej

Warszawa. Szkolenie "Podstawy marketingu w organizacjach pozarządowych i PES"
KATARZYNA ŁĄCZYŃSKA
aktualizacja: 27.10.2015
Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego zaprasza do udziału w bezpłatnych szkoleniach podnoszących jakość usług i zarządzania przedsiębiorstwami społecznymi, w ramach Projektu Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej w subregionie warszawskim. Szkolenie z marketingu w organizacjach pozarządowych i podmiotach ekonomii społecznej odbędzie się w dniach 20-21 listopada 2015 w hotelu Hit (ul. Kłopotowskiego 33) w Warszawie.

Szkolenie adresowane jest do osób zarządzających organizacjami i odpowiedzialnymi za promocję działalności gospodarczej/odpłatnej organizacji, a także tych, którzy przygotowują się do pełnienia takich funkcji.

Na szkoleniu zostaną m.in. poruszone następujące zagadnienia: jak zdobyć wiedzę o kliencie i jak ją wykorzystać, jak określić personę, co to jest service design, co składa się na "opakowanie" usługi, wykorzystanie storytellingu w marketingu, promocja działań w internecie.

Szkolenie poprowadzi: Natalia Miłuńska – konsultantka, trenerka, specjalistka w zakresie działań ngo.

Oferta szkoleniowa jest skierowana do pracowników organizacji pozarządowych z terenów MAZOWSZA, które: prowadzą działania lub mają siedzibę na terenie subregionu warszawskiego. Szczególnie zapraszamy organizacje działające na terenach wiejskich i wiejsko-miejskich.

Szkolenie odbędzie się w hotelu Hit (ul. Kłopotowskiego 33) w Warszawie 20-21.11.2015 roku.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu prosimy o wypełnienie FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO w terminie do 8 listopada 2015

Przewidujemy 18 uczestników szkolenia. Osoby zakwalifikowane do udziału zostaną o tym poinformowane w ciągu dwóch dni od zamknięcia rekrutacji.

Szkolenie jest bezpłatne (uczestnictwo i wyżywienie). Ew. chęć skorzystania z bezpłatnego noclegu prosimy zgłaszać mailem.

Szkolenie współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego
ul. Kłopotowskiego 6 lok. 59/60
03-717 Warszawa
tel. 22 616 33 16 fax. 22 616 33 16
mail:

Artykuł pochodzi z portalungo.pl

PRZEŚLIJ ZNAJOMEMU | DO DRUKU
KOMENTARZE (0) / DODAJ KOMENTARZ