Ekonomia społeczna oparta o mechanizmy wzajemnościowe, dzięki większemu zaufaniu pomiędzy jej uczestnikami, ma istotne walory także w sferze konkurencyjnej gospodarki.
Manifest Ekonomii Społecznej

Zaproszenie na szkolenie - Aspekty prawa podatkowego w kontekście działalności PES Gdańsk 23.10.2015
PAULINA SIERADZAN
aktualizacja: 08.10.2015
Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Gdańsku zaprasza przedstawicieli podmiotów ekonomii społecznej z terenu powiatów: kwidzyński, nowodworski, sztumski, malborski, gdański, tczewski, starogardzki, kartuski, wejherowski, pucki, m. Gdańsk, m. Gdynia, m. Sopot do udziału w szkoleniu pt: "Aspekty prawa podatkowego w kontekście działalności podmiotów ekonomii społecznej" Odbędzie się ono w dniu 23 października 2015 roku (piątek).

Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Gdańsku zaprasza przedstawicieli podmiotów ekonomii społecznej z terenu powiatów: kwidzyński, nowodworski, sztumski, malborski, gdański, tczewski, starogardzki, kartuski, wejherowski, pucki, m. Gdańsk, m. Gdynia, m. Sopot

do udziału w szkoleniu pt: "Aspekty prawa podatkowego w kontekście działalności podmiotów ekonomii społecznej"

Odbędzie się ono w dniu 23 października 2015 roku (piątek).

Jest ono 1-dniowe i odbędzie się w siedzibie Regionalnego Centrum Informacji i Wspomagania Organizacji Pozarządowych; Aleja Grunwaldzka 5; 80-236 Gdańsk - Wrzeszcz.

Szkolenie trwa od 9:00 do 16:00.

Poprowadzi je dr Łukasz Karczyński - doradca podatkowy

Szkolenie jest bezpłatne. Ponadto organizatorzy zapewniają bezpłatnie materiały szkoleniowe, wyżywienie oraz zaświadczenie o ukończeniu szkolenia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie formularza zgłoszeniowego wraz z deklaracją uczestnictwa w projekcie na adres e-mail W razie pytań prosimy o kontakt na powyższy adres mailowy lub telefonicznie pod nr 58 344 40 39

Formularz zgłoszeniowy - Aspekty prawa podatkowego w PES (Gdańsk; 23.10.2015)

Deklaracja uczestnika projektu

Liczba miejsc jest ograniczona. Terminy przyjmowania zgłoszeń zostały podane w formularzu.

UWAGA:

Wysyłając formularz zgłoszenia kandydat zobowiązuje się do pełnego uczestnictwa w szkoleniach w pełnym wymiarze godzin w terminie wskazanym w informacji o szkoleniu. W przypadku braku powiadomienia o rezygnacji z potwierdzonego udziału, organizator zastrzega sobie prawo obciążenia instytucji delegującej kosztami organizacji szkolenia i materiałów szkoleniowych.

Osoby nieaktywne zawodowo muszą pochodzić z grup zakwalifikowanych do zagrożonych wykluczeniem społecznym w myśl art. 7 ustawy o pomocy społecznej.

______

Paulina Sieradzan

e-mail:

Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej

Aleja Grunwaldzka 5;. • 80-236 Gdańsk

tel. 58 344 40 39 • http://dobrarobota.org

Źródło: Informacja własna

Artykuł pochodzi z portalungo.pl

PRZEŚLIJ ZNAJOMEMU | DO DRUKU
KOMENTARZE (0) / DODAJ KOMENTARZ