Ekonomia społeczna oparta o mechanizmy wzajemnościowe, dzięki większemu zaufaniu pomiędzy jej uczestnikami, ma istotne walory także w sferze konkurencyjnej gospodarki.
Manifest Ekonomii Społecznej

Zaproszenie na szkolenie - Podstawy zarządzania finansami w PES (Wejherowo, 22.10.2015)
PAULINA SIERADZAN
aktualizacja: 05.10.2015
Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Gdańsku zaprasza przedstawicieli podmiotów ekonomii społecznej z terenu powiatów: kwidzyński, nowodworski, sztumski, malborski, gdański, tczewski, starogardzki, kartuski, wejherowski, pucki, m. Gdańsk, m. Gdynia, m. Sopot. do udziału w szkoleniu pt: "Podstawy zarządzania finansami w podmiotach ekonomii społecznej" Data szkolenia: 22 października 2015 roku (wtorek).

Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Gdańsku zaprasza przedstawicieli podmiotów ekonomii społecznej z terenu powiatów:

kwidzyński, nowodworski, sztumski, malborski, gdański, tczewski, starogardzki, kartuski, wejherowski, pucki, m. Gdańsk, m. Gdynia, m. Sopot.

do udziału w szkoleniu pt: "Podstawy zarządzania finansami w podmiotach ekonomii społecznej"

Data szkolenia: 22 października 2015 roku (wtorek).

Jest ono 1-dniowe i odbędzie się w siedzibie Starostwa Powiatowego w Wejherowie, ul. 3 Maja 4.

Szkolenie trwa od 14:00 do 20:00.

Szkolenie jest bezpłatne. Ponadto organizatorzy zapewniają bezpłatnie materiały szkoleniowe, wyżywienie oraz zaświadczenie o ukończeniu szkolenia. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie formularza zgłoszeniowego wraz z deklaracją uczestnictwa w projekcie na adres e-mail

Formularz zgłoszeniowy - Podstawy zarządzania finansami w PES (22.10.15)

deklaracja uczestnika projektu

W razie pytań prosimy o kontakt na powyższy adres mailowy lub telefonicznie pod nr 58 344 40 39

Liczba miejsc jest ograniczona. Terminy przyjmowania zgłoszeń zostały podane w formularzu.

UWAGA:

Wysyłając formularz zgłoszenia kandydat zobowiązuje się do pełnego uczestnictwa w szkoleniach w pełnym wymiarze godzin w terminie wskazanym w informacji o szkoleniu.

W przypadku braku powiadomienia o rezygnacji z potwierdzonego udziału, organizator zastrzega sobie prawo obciążenia instytucji delegującej kosztami organizacji szkolenia i materiałów szkoleniowych.

Osoby nieaktywne zawodowo muszą pochodzić z grup zakwalifikowanych do zagrożonych wykluczeniem społecznym w myśl art. 7 ustawy o pomocy społecznej.

______

Paulina Sieradzan

e-mail:

Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej

Aleja Grunwaldzka 5;. • 80-236 Gdańsk

tel. 58 344 40 39 • http://dobrarobota.org

Źródło: Informacja własna

Artykuł pochodzi z portalungo.pl

PRZEŚLIJ ZNAJOMEMU | DO DRUKU
KOMENTARZE (0) / DODAJ KOMENTARZ