Wybór najtańszej oferty nie zawsze oznacza gospodarność w dysponowaniu środkami publicznymi.
Manifest Ekonomii Społecznej

Kraków. Spotkanie dla pań dotyczące zakładania oraz prowadzenia spółdzielni socjalnych
KATARZYNA KRUKOWSKA
aktualizacja: 24.06.2015
Fundacja InnCrea zaprasza panie zainteresowane tematyką zakładania i prowadzenia spółdzielni socjalnych na spotkanie z przedstawicielami Spółdzielni Socjalnej, które odbędzie się w czwartek, 2 lipca 2015, w godzinach 9:30 – 12:00, w centrum Krakowa. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Podczas spotkania będzie można dowiedzieć się o specyfice działalności przedsiębiorstwa społecznego w formule Spółdzielni Socjalnej osób fizycznych od osób, które posiadają w tym zakresie wieloletnie doświadczenie. Podjęte zostaną między innymi tematy tworzenia firmy społecznej – ze środków FP, PFRON, EFS (działalność statutowa, odpłatna pożytku publicznego oraz gospodarcza), finansowania oraz problematyki pracy z osobami chorującymi psychicznie.

Spotkanie będzie też okazją do nawiązania kontaktów oraz współpracy, a także podzielenia się swoimi doświadczeniami.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres emailowy do wtorku 30 czerwca. W e-mailu zgłoszeniowym prosimy o krótkie opisanie swojej motywacji do wzięcia udziału w spotkaniu.

Spotkanie jest realizowane w ramach projektu LLP Grundtvig "SEWAC - Social entrepreneurship as a women way to the active citizenship".

Artykuł pochodzi z portalungo.pl

PRZEŚLIJ ZNAJOMEMU | DO DRUKU
KOMENTARZE (0) / DODAJ KOMENTARZ