Przedsiębiorczość nie polega bynajmniej na pogoni za zyskiem, ale na skłonności i umiejętności do aktywnego odnoszenie się do otaczającej rzeczywistości, orientacji na skuteczne pokonywanie wyzwań w oparciu o dostępne zasoby.
Manifest Ekonomii Społecznej

Kraków. Sprzątanie Wisły w ramach akcji #HaloRzeka
SYLWESTER KRZYWONOS
aktualizacja: 08.09.2014
W każde niedzielne popołudnie, Zrzeszenie Studentów Polskich zaprasza mieszkańców Krakowa do włączenia się w akcję sprzątania Wisły. Bezpłatne rejsy smoczą łodzią odbywają się o godzinie 15.00 i 17.00 Jeśli ktoś z Państwa chciałby nam pomóc - zapraszamy do kontaktu.

Ahoy! w każde niedzielne popołudnie, klub sportowy Smoki Południa, Zrzeszenie Studentów Polskich oraz www.ekologo.pl wypływamy Smoczą Łodzią na rzekę Wisłę w Krakowie.

Naszym celem jest sprzątanie pływających śmieci i różnych innych odpadów, które nie powinny się tam znaleźć. Okazuje się że śmieci jest sporo, więc pływamy co tydzień, aż do końca października.

Zapraszamy do wspólnego działania. Chętni pomocnicy proszę pisać na

Ilość miejsc jest ograniczona. Zapewniamy kamizelki ratunkowe. Zabieramy ze sobą również worki, czerpaki i gumowe rękawiczki. Będziemy sprzątać Wisłę!

Artykuł pochodzi z portalungo.pl

PRZEŚLIJ ZNAJOMEMU | DO DRUKU
KOMENTARZE (0) / DODAJ KOMENTARZ